TRÄDGÅRDSURNOR, ett par, gjutjärn, 1900-talets början.

Höjd 33 cm. Diameter 26 cm.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Anlupen.

Klubbat pris
1 850
163
170
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
21 maj 2018 15:05
1 850 SEK
21 maj 2018 15:05
1 750 SEK
20 maj 2018 16:54
1 600 SEK
20 maj 2018 16:54
1 500 SEK
20 maj 2018 16:54
1 450 SEK
19 maj 2018 18:45
1 300 SEK
19 maj 2018 18:45
1 200 SEK
19 maj 2018 18:45
1 200 SEK
18 maj 2018 22:09
1 000 SEK
18 maj 2018 12:20
300 SEK