1054124
FÅTÖLJER, ett par, 1940/50-tal.

Bambu och rotting. Sitthöjd 34 cm.

Slitage. Mindre skador på rotting.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
6 800
632
706
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (42 bud)
9
19 maj 2018 13:50
6 800 SEK
8
19 maj 2018 13:49
6 600 SEK
9
19 maj 2018 13:49
6 500 SEK
9
19 maj 2018 13:48
6 400 SEK
8
19 maj 2018 13:48
6 200 SEK