1054124

FÅTÖLJER

Ett par, 1940/50-tal.

Bambu och rotting. Sitthöjd 34 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Mindre skador på rotting.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H52

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    6 800
    660 EUR
    779 USD

    Budhistorik (42 bud)
    919 maj 13:506800SEK
    819 maj 13:496600SEK
    9A19 maj 13:496500SEK