1054124

FÅTÖLJER, ett par, 1940/50-tal.

Bambu och rotting. Sitthöjd 34 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Mindre skador på rotting.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Wessman

    Anna Wessman

    anna.wessman@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    6 800
    661 EUR
    749 USD

    Budhistorik (42 bud)
    919 maj 13:506800SEK
    819 maj 13:496600SEK
    9A19 maj 13:496500SEK