1054312

KORGSTOL

Rotting, 1900-talets andra hälft.

Rotting. Lös sittdyna. Sitthöjd 44 cm, höjd 146, bredd 106, djup 60 cm

Konditionsrapport

Smärre slitage. Fläckar. Märken.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H127

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 13 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    1 500
    147 EUR
    172 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 600 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (17 bud)
    7A27 maj 22:401500SEK
    227 maj 22:401400SEK
    727 maj 07:221300SEK