1054312

KORGSTOL, rotting, 1900-talets andra hälft.

Rotting. Lös sittdyna. Sitthöjd 44 cm, höjd 146, bredd 106, djup 60 cm

Konditionsrapport

Smärre slitage. Fläckar. Märken.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johanna Graflund

    Johanna Graflund

    johanna.graflund@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    3 400
    330 EUR
    374 USD

    Budhistorik (27 bud)
    1129 maj 15:033400SEK
    1029 maj 15:033200SEK
    7A29 maj 14:313000SEK