1054312

KORGSTOL

Rotting, 1900-talets andra hälft.

Rotting. Lös sittdyna. Sitthöjd 44 cm, höjd 146, bredd 106, djup 60 cm

Konditionsrapport

Smärre slitage. Fläckar. Märken.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    3 400
    325 EUR
    370 USD

    Budhistorik (27 bud)
    1129 maj 15:033400SEK
    1029 maj 15:033200SEK
    7A29 maj 14:313000SEK