1054312
KORGSTOL, rotting, 1900-talets andra hälft.

Rotting. Lös sittdyna. Sitthöjd 44 cm, höjd 146, bredd 106, djup 60 cm

Smärre slitage. Fläckar. Märken.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 400
316
353
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
11
29 maj 2018 15:03
3 400 SEK
10
29 maj 2018 15:03
3 200 SEK
29 maj 2018 14:31
3 000 SEK
29 maj 2018 14:31
2 805 SEK
29 maj 2018 10:33
2 605 SEK