1054373

TRÄDGÅRDSSOFFA

"Lessebo", Byarums Bruk, 1900-talets andra hälft.

Gjutjärn och bemålat trä. Märkt "Byarum" i gjutningen. Längd 200 cm.

Konditionsrapport

Bruksskick med slitage och ställvisa färgbortfall. Fläckar.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - G2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    21 timmar 28 minuter

    Utropspris: 4 000 SEK

    2 700
    262 EUR
    309 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 900 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    422 maj 23:472700SEK
    322 maj 21:452500SEK
    222 maj 10:022000SEK