1054373

TRÄDGÅRDSSOFFA

"Lessebo", Byarums Bruk, 1900-talets andra hälft.

Gjutjärn och bemålat trä. Märkt "Byarum" i gjutningen. Längd 200 cm.

Konditionsrapport

Bruksskick med slitage och ställvisa färgbortfall. Fläckar.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Magdalena  Wiberg

Göteborg

Magdalena Wiberg
Värderare (vikarie)

magdalena.wiberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    4 600
    438 EUR
    512 USD

    Budhistorik (15 bud)
    723 maj 22:534600SEK
    523 maj 22:524400SEK
    723 maj 22:514200SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes