1054464

TRÄDGÅRDSBORD samt STOLAR

2 st, 1900-talets andra hälft.

Stolar i målad vitmetall med genombruten blomsterdekor. Bord på pelarfot i gjutjärn med skiva av sten, diameter 60 cm, höjd 72 cm.

Konditionsrapport

Bruksskick. Färgbortfall. Fläckar.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - F1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 17 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    1 100
    107 EUR
    127 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (7 bud)
    419 maj 06:071100SEK
    1A19 maj 06:071000SEK
    1A18 maj 09:47500SEK