1054544

GAVLAR TILL TRÄDGÅRDSOFFA, ett par, gjutjärn, Norrahammar, 1900-talets första hälft.

Grönmålade. Svängda ben. Träribbor saknas. Höjd tot ca 78 cm.

Konditionsrapport

Skada. Slitage. Färgbortfall. Senare målning. Rostangrepp.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    900
    88 EUR
    99 USD

    Budhistorik (12 bud)
    4A23 maj 15:03900SEK
    523 maj 15:03850SEK
    423 maj 15:02800SEK