TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 5 delar, 1900-tal.

Vitmålade naturformade grenar. Soffa, bord, ett par karmstolar och bänk. Sitsar i form av raka träribbor.
Soffans längd 156, höjd 96 cm.
Bord längd 122, bredd 80, höjd 72, sitthöjd c:a 45 cm vid framsarg.
Bänk längd 110, sitthöjd c:a 45.

Omfattande färgbortfall. Slitage, fläckar, torksprickor, smärre skador.

Klubbat pris
3 900
340
356
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
22 maj 2018 10:08
3 900 SEK
22 maj 2018 10:08
3 200 SEK
22 maj 2018 10:08
2 500 SEK
16 maj 2018 22:25
1 000 SEK