MATBORD med PALLAR 9 st, 1900-tal.

Trären skiva på målat underrede med upphängingsbara pallar, längd 272 cm, bredd 91,5 cm, höjd 79 cm. Pallar sitthöjd ca 47 cm.

Åldersrelaterat slitage. Kompletterad. Slitage. Renoverad. Färgbortfall. Torrsprickor. Märken.

Klubbat pris
11 500
1 015
1 059
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
8
26 maj 2018 18:52
11 500 SEK
26 maj 2018 18:52
11 000 SEK
24 maj 2018 20:03
10 600 SEK
24 maj 2018 20:03
10 100 SEK
24 maj 2018 20:00
9 500 SEK
24 maj 2018 20:00
9 300 SEK
24 maj 2018 19:55
8 900 SEK
24 maj 2018 19:55
8 700 SEK
24 maj 2018 19:53
8 500 SEK
24 maj 2018 19:53
8 300 SEK
24 maj 2018 19:53
7 300 SEK
24 maj 2018 19:53
7 100 SEK
23 maj 2018 21:37
6 100 SEK
23 maj 2018 21:37
5 900 SEK
23 maj 2018 20:17
5 700 SEK
23 maj 2018 20:13
5 500 SEK
23 maj 2018 8:24
5 300 SEK
23 maj 2018 8:24
5 100 SEK
23 maj 2018 8:24
5 100 SEK
23 maj 2018 8:23
4 800 SEK
23 maj 2018 8:23
4 600 SEK
21 maj 2018 21:19
4 200 SEK
21 maj 2018 21:19
4 000 SEK
20 maj 2018 16:43
2 600 SEK
20 maj 2018 16:43
2 400 SEK
20 maj 2018 7:32
2 099 SEK
20 maj 2018 7:32
1 999 SEK
19 maj 2018 10:26
1 000 SEK