Madeleine Pyk – en samling F769

FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets mitt

Stomme i rotting. sitthöjd 35, höjd 73, bred 58, djup 100 cm

Slitage. Märken. Repor.

Klubbat pris
1 500
142
163
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
23 maj 2018 20:36
1 500 SEK
23 maj 2018 10:10
1 400 SEK
22 maj 2018 23:34
1 300 SEK
22 maj 2018 23:34
1 250 SEK
19 maj 2018 17:03
1 200 SEK
19 maj 2018 17:03
1 100 SEK
16 maj 2018 9:40
1 000 SEK