1055632

HÄNGFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft.

Bambu och rotting. Lös sittdyna med häftad tygklädsel. Bredd 105, höjd 150 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Smärre skador på rotting. Senare dynor med fläckar.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Wessman

    Anna Wessman

    anna.wessman@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 700
    257 EUR
    290 USD

    Budhistorik (20 bud)
    6A23 maj 2018 12:482700SEK
    323 maj 2018 12:482500SEK
    6A23 maj 2018 12:482200SEK