HÄNGFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft.

Bambu och rotting. Lös sittdyna med häftad tygklädsel. Bredd 105, höjd 150 cm.

Smärre slitage. Smärre skador på rotting. Senare dynor med fläckar.

Klubbat pris
2 700
237
246
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
23 maj 2018 12:48
2 700 SEK
23 maj 2018 12:48
2 500 SEK
23 maj 2018 12:48
2 200 SEK
23 maj 2018 12:48
2 000 SEK
23 maj 2018 11:22
1 709 SEK
23 maj 2018 11:22
1 609 SEK
22 maj 2018 18:46
1 600 SEK
22 maj 2018 18:46
1 500 SEK
22 maj 2018 18:46
1 409 SEK
21 maj 2018 19:18
1 100 SEK
21 maj 2018 19:18
1 000 SEK
21 maj 2018 19:18
1 000 SEK
19 maj 2018 8:52
750 SEK
19 maj 2018 8:52
700 SEK
18 maj 2018 11:48
550 SEK
18 maj 2018 11:48
500 SEK
18 maj 2018 11:46
450 SEK
18 maj 2018 11:46
400 SEK
17 maj 2018 21:09
350 SEK
17 maj 2018 7:31
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14