1055633

HÄNGFÅTÖLJ

1900-talets andra hälft.

Bambu och rotting. Lös sittdyna med häftad tygklädsel. Bredd 105, höjd 150 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Smärre skador på rotting. Senare dyna med fläckar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H149

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 16 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    1 100
    107 EUR
    126 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (11 bud)
    521 maj 16:091100SEK
    4A21 maj 16:091000SEK
    421 maj 09:32816SEK