1055679

TRÄDGÅRDSSTOLAR

3 st, 1900-talets mitt.

Stapelbara karmstolar. Vitlackerat stålrör och lackad furu. Sitthöjd 39 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Färgbortfall. Rostangrepp. Resningar i lacken. Ytskador.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    850
    82 EUR
    95 USD

    Budhistorik (7 bud)
    423 maj 13:27850SEK
    3A23 maj 13:27800SEK
    322 maj 10:02550SEK