1055679

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 3 st, 1900-talets mitt.

Stapelbara karmstolar. Vitlackerat stålrör och lackad furu. Sitthöjd 39 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Färgbortfall. Rostangrepp. Resningar i lacken. Ytskador.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Wessman

    Anna Wessman

    anna.wessman@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    850
    83 EUR
    94 USD

    Budhistorik (7 bud)
    423 maj 13:27850SEK
    3A23 maj 13:27800SEK
    322 maj 10:02550SEK