Madeleine Pyk – en samling F769

FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets slut.

Rotting. Sitthöjd 36. Bredd 58. Djup 70. Höjd 78 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
950
90
103
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
8
23 maj 2018 12:40
950 SEK
21 maj 2018 13:23
900 SEK
21 maj 2018 9:00
850 SEK
19 maj 2018 23:07
800 SEK
19 maj 2018 23:07
800 SEK
19 maj 2018 18:44
750 SEK
19 maj 2018 18:44
700 SEK
19 maj 2018 13:05
650 SEK
18 maj 2018 20:10
600 SEK
18 maj 2018 12:17
550 SEK
17 maj 2018 23:47
500 SEK
17 maj 2018 23:47
500 SEK
17 maj 2018 20:30
400 SEK
17 maj 2018 6:57
350 SEK
17 maj 2018 0:32
300 SEK