1056159

TRÄDGåRDSOFFA 1900-talets senare del.

Vitmålad metall och sits av trä, längd ca 150 cm

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Repor. Märken.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    4 800
    466 EUR
    528 USD

    Budhistorik (16 bud)
    225 maj 21:034800SEK
    6A25 maj 21:014600SEK
    225 maj 21:014400SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes