1056159

TRÄDGåRDSOFFA 1900-talets senare del.

Vitmålad metall och sits av trä, längd ca 150 cm

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Repor. Märken.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    4 800
    465 EUR
    547 USD

    Budhistorik (16 bud)
    225 maj 21:034800SEK
    6A25 maj 21:014600SEK
    225 maj 21:014400SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes