1056205

KORGSTOLAR ett par

1900-talets andra hälft.

Stomme av bambu och rotting. Sitthöjd ca 35 cm.

Konditionsrapport

Slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 7 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    750
    73 EUR
    86 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 800 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (8 bud)
    322 maj 19:05750SEK
    1A22 maj 19:05700SEK
    322 maj 19:05700SEK