Madeleine Pyk – en samling F769

KORGSTOLAR ett par, 1900-talets andra hälft.

Stomme av bambu och rotting. Sitthöjd ca 35 cm.

Slitage.

Klubbat pris
950
90
103
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
23 maj 2018 17:58
950 SEK
23 maj 2018 17:58
900 SEK
23 maj 2018 17:58
900 SEK
23 maj 2018 16:10
850 SEK
23 maj 2018 14:54
800 SEK
22 maj 2018 19:05
750 SEK
22 maj 2018 19:05
700 SEK
22 maj 2018 19:05
700 SEK
22 maj 2018 14:31
650 SEK
20 maj 2018 9:45
600 SEK
20 maj 2018 9:45
550 SEK
20 maj 2018 9:45
500 SEK
17 maj 2018 14:45
300 SEK