TRÄDGÅRDSURNOR, ett par,gjutjärn, 1900-talets första hälft.

Stomme av gjutjärn. Kvadratisk bas. Diameter 53 cm. Höjd 42 cm.

Åldersrelaterat slitage. Anlupen.

Klubbat pris
5 200
493
565
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
25 maj 2018 20:37
5 200 SEK
25 maj 2018 20:36
5 000 SEK
25 maj 2018 20:36
5 000 SEK
25 maj 2018 20:27
4 800 SEK
25 maj 2018 20:27
4 600 SEK
25 maj 2018 17:14
4 400 SEK
25 maj 2018 14:20
4 200 SEK
25 maj 2018 14:20
4 000 SEK
25 maj 2018 8:30
3 600 SEK
23 maj 2018 22:45
3 400 SEK
23 maj 2018 22:45
3 200 SEK
23 maj 2018 22:45
3 200 SEK
23 maj 2018 22:45
3 000 SEK
23 maj 2018 22:45
2 800 SEK
23 maj 2018 19:06
2 600 SEK
23 maj 2018 19:06
2 400 SEK
21 maj 2018 15:05
1 600 SEK
20 maj 2018 10:54
1 500 SEK
17 maj 2018 19:04
500 SEK