TRÄDGÅRDSSTOLAR, ett par, Bröderna Nilsson, Åsljunga, 1960-tal.

Stomme av metall. Ribbor av trä. Grönmålade. Fällbara. Sitthöjd 40. Bredd 56. Djup 48. Höjd 83 cm.

Smärre slitage. Senare målning.

Klubbat pris
1 400
133
152
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (21 bud)
25 maj 2018 17:05
1 400 SEK
25 maj 2018 17:05
1 400 SEK
25 maj 2018 14:56
1 300 SEK
25 maj 2018 14:56
1 200 SEK
24 maj 2018 12:55
1 100 SEK
24 maj 2018 12:55
1 000 SEK
23 maj 2018 14:09
950 SEK
22 maj 2018 13:01
900 SEK
22 maj 2018 13:01
850 SEK
22 maj 2018 13:01
850 SEK
22 maj 2018 13:01
800 SEK
22 maj 2018 13:01
750 SEK
22 maj 2018 10:12
700 SEK
22 maj 2018 10:12
650 SEK
20 maj 2018 12:49
600 SEK
20 maj 2018 12:49
550 SEK
20 maj 2018 12:49
500 SEK
20 maj 2018 12:49
450 SEK
20 maj 2018 12:49
400 SEK
20 maj 2018 12:49
350 SEK
18 maj 2018 21:59
300 SEK