JARDINJÄR, mässing, 1800-tal.

JARDINJÄR, mässing, 1800-tal.

Oval form. Med dekor av vapensköld. Svängda ben. Längd 42, höjd 26 cm.

Slitage. Bucklor.

Klubbat pris
1 350
118
123
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
4 jun 2018 13:12
1 350 SEK
4 jun 2018 13:12
1 250 SEK
4 jun 2018 12:40
1 101 SEK
4 jun 2018 12:40
1 001 SEK
4 jun 2018 12:36
950 SEK
4 jun 2018 12:36
900 SEK
4 jun 2018 12:26
801 SEK
4 jun 2018 3:14
751 SEK
4 jun 2018 3:14
701 SEK
2 jun 2018 9:40
400 SEK
1 jun 2018 20:48
350 SEK
1 jun 2018 15:16
300 SEK