TRÄDGÅRDSMÖBLER, 8 delar, 1990-talets slut.

Två soffor, längd 172 cm. Soffbord med glasskiva, längd 120 cm. Bredd 60 cm. Höjd 50 cm. Mindre bord, längd 51 cm. Bredd 51 cm. Höjd 50 cm.
Ett par fåtöljer. Två pallar, diameter 50 cm. Höjd 37 cm.
Sitthöjd ca 32 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
4 200
368
383
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (34 bud)
27 maj 2018 15:30
4 200 SEK
27 maj 2018 15:30
4 000 SEK
27 maj 2018 15:30
3 800 SEK
27 maj 2018 15:29
3 600 SEK
27 maj 2018 15:29
3 400 SEK
27 maj 2018 15:29
3 200 SEK
27 maj 2018 15:28
3 000 SEK
27 maj 2018 15:28
2 800 SEK
27 maj 2018 15:27
2 600 SEK
27 maj 2018 15:27
2 400 SEK
27 maj 2018 15:12
2 200 SEK
27 maj 2018 15:12
2 000 SEK
27 maj 2018 13:11
1 700 SEK
27 maj 2018 13:10
1 600 SEK
27 maj 2018 13:10
1 600 SEK
25 maj 2018 18:46
1 400 SEK
25 maj 2018 18:45
1 300 SEK
25 maj 2018 18:45
1 300 SEK
24 maj 2018 21:22
1 200 SEK
24 maj 2018 17:46
1 100 SEK
22 maj 2018 15:59
1 000 SEK
22 maj 2018 15:59
1 000 SEK
22 maj 2018 15:59
850 SEK
22 maj 2018 15:59
800 SEK
22 maj 2018 15:59
750 SEK
22 maj 2018 15:59
700 SEK
22 maj 2018 15:59
650 SEK
22 maj 2018 15:59
600 SEK
22 maj 2018 15:59
550 SEK
22 maj 2018 15:59
500 SEK
20 maj 2018 21:16
450 SEK
20 maj 2018 21:16
400 SEK
19 maj 2018 23:14
350 SEK
19 maj 2018 12:16
300 SEK