YTTERFODER, glaserat lergods, K.R Svensson, Höganäs, 1900-talets första hälft,

för Bonasiträd, längd 32 cm, bredd 24 cm, höjd 7 cm.

Krackelyr. Nagg. Glasyrmistor.

Klubbat pris
900
80
83
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
28 maj 2018 18:27
900 SEK
28 maj 2018 18:27
860 SEK
28 maj 2018 18:26
850 SEK
28 maj 2018 18:26
800 SEK
28 maj 2018 18:25
750 SEK
28 maj 2018 18:24
700 SEK
28 maj 2018 18:24
675 SEK
28 maj 2018 18:24
650 SEK
28 maj 2018 18:23
600 SEK
28 maj 2018 18:23
550 SEK
28 maj 2018 16:25
500 SEK
28 maj 2018 8:23
450 SEK
27 maj 2018 9:50
400 SEK
22 maj 2018 18:13
350 SEK
21 maj 2018 14:39
300 SEK