TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 ST, S.K. BRYGGERISTOL, 1900-talets första hälft.

Hopfällbara. Sitthöjd 46 cm.

Slitage. Färgbortfall. Åldersrelaterat slitage. Senare målning.

Klubbat pris
1 600
152
174
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
28 maj 2018 21:27
1 600 SEK
28 maj 2018 16:29
1 500 SEK
28 maj 2018 8:09
1 400 SEK
27 maj 2018 22:22
1 300 SEK
27 maj 2018 17:56
1 200 SEK
27 maj 2018 17:44
1 100 SEK
26 maj 2018 19:05
1 000 SEK
23 maj 2018 14:56
500 SEK
22 maj 2018 22:02
300 SEK