TRÄDGÅRDSSTOLAR 4 ST, 1900-talets andra hälft.

Stomme av metall. Rödmålade ribbor. Sitthöjd 42 cm.

Åldersrelaterat slitage. Slitage.

Klubbat pris
1 500
131
138
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
15 jun 2018 7:27
1 500 SEK
15 jun 2018 7:26
1 400 SEK
15 jun 2018 7:26
1 300 SEK
11 jun 2018 9:42
1 000 SEK