FÖNSTERLUCKOR, ett par, troligen Frankrike, 1900-tal

Trä, målade. Metallbeslag. 104,5 x 49 cm vardera.

Slitage, ej funktionstestade.

Klubbat pris
400
35
37
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
20 jun 2018 17:33
400 SEK
14 jun 2018 19:38
350 SEK
14 jun 2018 18:11
300 SEK