Madeleine Pyk – en samling F769

SOLSTOLAR, ett par, 1900-talets mitt.

Stomme av etsat lövträ. Sits av textil. Längd 141. Bredd 59 cm.

Slitage. Repor. Märken. Prickor.

Klubbat pris
2 600
247
282
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
3 jun 2018 22:18
2 600 SEK
3 jun 2018 22:18
2 400 SEK
2 jun 2018 12:16
2 200 SEK
2 jun 2018 12:16
2 000 SEK
2 jun 2018 12:15
1 600 SEK
2 jun 2018 12:15
1 500 SEK
2 jun 2018 11:30
750 SEK
2 jun 2018 11:30
700 SEK
31 maj 2018 0:54
600 SEK
31 maj 2018 0:54
550 SEK
31 maj 2018 0:53
500 SEK
31 maj 2018 0:53
450 SEK
30 maj 2018 16:06
400 SEK
30 maj 2018 10:23
350 SEK
30 maj 2018 9:26
300 SEK