TRÄDGÅRDSBORD, Byarums Bruk, sent 1900-tal.

Målat, formgjuten aluminium. Fyrdelad fotplatta. Skiva av marmor. Märkt. Diameter 65, höjd 72,5 cm.

Smärre slitage. Ställvis färgbortfall. Nagg.

Klubbat pris
4 400
417
478
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
9 jun 2018 17:34
4 400 SEK
9 jun 2018 17:15
4 200 SEK
9 jun 2018 17:15
4 100 SEK
9 jun 2018 17:14
4 000 SEK
9 jun 2018 17:14
3 800 SEK
9 jun 2018 16:59
3 600 SEK
9 jun 2018 16:59
3 400 SEK
9 jun 2018 15:43
3 200 SEK
9 jun 2018 15:43
3 000 SEK
9 jun 2018 15:22
2 700 SEK
9 jun 2018 15:22
2 500 SEK
9 jun 2018 13:14
2 400 SEK
8 jun 2018 22:54
2 200 SEK
8 jun 2018 22:53
2 000 SEK
8 jun 2018 22:53
1 900 SEK
8 jun 2018 22:52
1 800 SEK
8 jun 2018 22:52
1 700 SEK
8 jun 2018 22:48
1 600 SEK
8 jun 2018 22:48
1 500 SEK
7 jun 2018 10:39
1 400 SEK
3 jun 2018 16:15
1 300 SEK
1 jun 2018 17:48
1 200 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57