GRINDAR, ett par, 1900-talets första hälft.

Målade. Genombruten dekor. Beslag av smide. Längd 135 cm vardera. Höjd 146 cm. Två dekorelement medföljer.

Slitage. Senare målning. Torrsprickor.

Klubbat pris
4 750
451
516
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
18 jun 2018 15:46
4 750 SEK
18 jun 2018 15:46
4 550 SEK
18 jun 2018 15:43
4 500 SEK
18 jun 2018 15:40
4 300 SEK
18 jun 2018 15:40
4 260 SEK
18 jun 2018 15:39
4 005 SEK
18 jun 2018 15:37
3 900 SEK
18 jun 2018 15:36
3 700 SEK
18 jun 2018 15:36
3 500 SEK
18 jun 2018 15:29
3 300 SEK
18 jun 2018 15:26
3 100 SEK
18 jun 2018 15:26
3 000 SEK
18 jun 2018 15:26
2 900 SEK
18 jun 2018 15:26
2 700 SEK
17 jun 2018 17:43
2 500 SEK
12 jun 2018 23:38
500 SEK
11 jun 2018 23:21
300 SEK