Madeleine Pyk – en samling F769

TRÄDGÅRDSURNA, 1900-tal.

TRÄDGÅRDSURNA, 1900-tal.

Målat gjutjärn. Delvis godronnerad. Diameter 50, höjd 68 cm.

Slitage. Färgbortfall. Rostangrepp.

Klubbat pris
1 800
171
196
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
8
5 jun 2018 11:29
1 800 SEK
4 jun 2018 20:42
1 700 SEK
1 jun 2018 13:53
1 600 SEK
30 maj 2018 9:56
1 500 SEK
30 maj 2018 8:24
559 SEK
30 maj 2018 8:00
500 SEK
29 maj 2018 23:06
400 SEK
29 maj 2018 20:27
300 SEK