Madeleine Pyk – en samling F769

KORGSTOLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.

Vitmålade.

Bruksskick. Skador.

Klubbat pris
1 100
104
119
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
10 jun 2018 15:55
1 100 SEK
10 jun 2018 15:55
1 000 SEK
10 jun 2018 15:55
950 SEK
10 jun 2018 15:55
900 SEK
10 jun 2018 15:54
850 SEK
10 jun 2018 15:54
800 SEK
10 jun 2018 15:53
750 SEK
10 jun 2018 15:53
700 SEK
10 jun 2018 15:53
650 SEK
10 jun 2018 15:53
600 SEK
10 jun 2018 15:50
550 SEK
10 jun 2018 15:50
500 SEK
10 jun 2018 12:12
450 SEK
7 jun 2018 21:49
400 SEK
3 jun 2018 19:38
350 SEK
1 jun 2018 21:17
300 SEK