TRÄDGÅRDSURNOR, ett par, 1900-talets andra hälft.

Diameter ca 37,5 höjd ca 47,5 cm.

Slitage, smärre skador. Rost.

3 600
342
391
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
14 jun 2018 13:25
3 000 SEK
14 jun 2018 0:13
2 400 SEK
8 jun 2018 22:08
2 000 SEK
8 jun 2018 18:43
1 800 SEK
8 jun 2018 12:43
1 700 SEK