TRÄDGÅRDSURNOR, ett par, gjutjärn. Sent 1900-tal.

Målade. Diameter ca 35, höjd ca 39 cm (vardera).

Slitage. Rost.

Klubbat pris
3 200
284
299
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
14 jun 2018 9:16
3 200 SEK
12 jun 2018 21:01
3 000 SEK
9 jun 2018 17:05
2 000 SEK
9 jun 2018 10:42
1 200 SEK
8 jun 2018 22:08
1 100 SEK
8 jun 2018 12:14
800 SEK
7 jun 2018 23:02
350 SEK
7 jun 2018 22:11
300 SEK