1060225

TRÄDGÅRDSURNOR

Ett par, gjutjärn. Sent 1900-tal.

Målade. Diameter ca 35, höjd ca 39 cm (vardera).

Konditionsrapport

Slitage. Rost.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Rikard Klev

Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst

rikard.klev@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    3 200
    306 EUR
    348 USD

    Budhistorik (8 bud)
    414 jun 09:163200SEK
    712 jun 21:013000SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes
    6 9 jun 17:052000SEK