1060292

TRÄDGÅRDSSTOLAR

4 st, "Holmsund", Knäreds Werkstad, KWA, 1900-talets andra hälft.

Lackerade metallstommar. Träribbor. Sitsdjup 39 cm, sitshöjd 40/38 cm.

Konditionsrapport

Slitage med torrsprickor, visst rostangrepp med färgbortfall.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 500
    144 EUR
    167 USD

    Budhistorik (4 bud)
    419 jun 23:091500SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes
    318 jun 21:48900SEK
    217 jun 22:07355SEK