TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st, "Holmsund", Knäreds Werkstad, KWA, 1900-talets andra hälft.

Lackerade metallstommar. Träribbor. Sitsdjup 39 cm, sitshöjd 40/38 cm.

Slitage med torrsprickor, visst rostangrepp med färgbortfall.

Klubbat pris
1 500
131
137
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
19 jun 2018 23:09
1 500 SEK
18 jun 2018 21:48
900 SEK
17 jun 2018 22:07
355 SEK
16 jun 2018 8:09
300 SEK