Madeleine Pyk – en samling F769

TRÄDGÅRDSBORD, gjutjärn, 1900-talets första hälft.

Diameter 65. Höjd 69,5 cm.

Slitage. Repor. Märken. Rostangrepp.

Klubbat pris
3 701
351
402
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
7 jun 2018 10:36
3 701 SEK
6 jun 2018 18:54
3 501 SEK
8
6 jun 2018 18:54
3 500 SEK
6 jun 2018 18:50
2 608 SEK
6 jun 2018 18:50
2 408 SEK
5 jun 2018 22:24
2 400 SEK
5 jun 2018 20:16
2 200 SEK
5 jun 2018 11:13
2 000 SEK
5 jun 2018 11:13
2 000 SEK
3 jun 2018 18:36
1 600 SEK
3 jun 2018 18:36
1 500 SEK
3 jun 2018 18:36
1 500 SEK
3 jun 2018 18:36
1 400 SEK
3 jun 2018 18:36
1 300 SEK
1 jun 2018 15:19
1 200 SEK
1 jun 2018 2:50
1 100 SEK
31 maj 2018 17:36
1 000 SEK