TRÄDGÅRDSBORD, Ludvigsbergs Werkstad, Stockholm, no 31, omkring 1900.

Gjutjärn. Diameter 55. Höjd 78 cm.

Slitage. Repor. Rostangrepp. Senare målning. Färgbortfall.

Klubbat pris
2 400
209
219
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
8
7 jun 2018 10:50
2 400 SEK
7 jun 2018 10:43
2 200 SEK
7 jun 2018 10:35
2 000 SEK
5 jun 2018 22:22
1 800 SEK
5 jun 2018 19:44
1 400 SEK
5 jun 2018 11:52
1 000 SEK
4 jun 2018 23:26
700 SEK
3 jun 2018 21:17
600 SEK
3 jun 2018 16:18
500 SEK
3 jun 2018 12:12
400 SEK
1 jun 2018 16:26
300 SEK