LANTERNA, 1900-talets första hälft.

Höjd 45 cm.

Slitage. Anlupen koppar. Nagg.

Klubbat pris
1 318
117
122
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
21 jun 2018 16:30
1 318 SEK
21 jun 2018 16:30
1 218 SEK
21 jun 2018 16:30
1 200 SEK
21 jun 2018 16:27
1 100 SEK
21 jun 2018 16:24
1 000 SEK
21 jun 2018 16:22
950 SEK
21 jun 2018 16:21
900 SEK
21 jun 2018 16:16
850 SEK
20 jun 2018 14:58
800 SEK
20 jun 2018 14:58
750 SEK
19 jun 2018 11:29
550 SEK
19 jun 2018 11:29
500 SEK
17 jun 2018 22:49
450 SEK
17 jun 2018 22:49
400 SEK
14 jun 2018 17:31
300 SEK