LANTERNA, 1900-talets första hälft.

Koppar. Detaljer av mässing. "Babord". Höjd 47 cm.

Slitage. Bucklor. Repor. Märken. Ej funktionstestad. Senare elektrifiering.

Klubbat pris
1 601
141
147
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
19 jun 2018 12:14
1 601 SEK
19 jun 2018 12:14
1 550 SEK
19 jun 2018 12:14
1 500 SEK
19 jun 2018 12:14
1 400 SEK
19 jun 2018 12:13
1 202 SEK
19 jun 2018 12:13
1 102 SEK
19 jun 2018 12:13
951 SEK
19 jun 2018 12:13
901 SEK
19 jun 2018 12:08
753 SEK
13 jun 2018 20:57
703 SEK
13 jun 2018 20:57
700 SEK
13 jun 2018 20:53
652 SEK
13 jun 2018 18:15
602 SEK
13 jun 2018 18:15
600 SEK
13 jun 2018 16:56
400 SEK
12 jun 2018 19:52
350 SEK
12 jun 2018 18:31
300 SEK