TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets mitt.

Underrede i målad metall. Skiva i glas. Längd 116 cm, bredd 78 cm, höjd 51 cm.

Slitage med smärre till mindre nagg. Senare målning. Visst färgbortfall och rostangrepp.

Klubbat pris
1 300
113
119
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
16 jun 2018 20:41
1 300 SEK
16 jun 2018 20:41
1 200 SEK
16 jun 2018 20:41
1 110 SEK
16 jun 2018 20:40
1 000 SEK
16 jun 2018 20:40
950 SEK
16 jun 2018 20:40
900 SEK
16 jun 2018 20:40
850 SEK
16 jun 2018 20:39
800 SEK
16 jun 2018 20:39
750 SEK
16 jun 2018 20:39
700 SEK
16 jun 2018 20:39
650 SEK
16 jun 2018 20:13
600 SEK
16 jun 2018 19:59
550 SEK
16 jun 2018 19:59
500 SEK
16 jun 2018 18:49
300 SEK