TRÄDGÅRDSSOFFA, Nostalchic, 2000-tal.

Grönlackerad metallstomme. Sits av träribbor. Brickmärkt. Längd 106 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
3 200
279
292
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
16 jun 2018 20:19
3 200 SEK
8
16 jun 2018 20:19
3 000 SEK
16 jun 2018 11:54
2 800 SEK
16 jun 2018 11:54
2 600 SEK
15 jun 2018 23:09
2 400 SEK
15 jun 2018 23:09
2 200 SEK
15 jun 2018 8:19
1 700 SEK
13 jun 2018 8:31
1 600 SEK
12 jun 2018 22:43
1 500 SEK
12 jun 2018 10:09
1 300 SEK
11 jun 2018 21:33
1 200 SEK
9 jun 2018 21:38
700 SEK
8 jun 2018 22:38
550 SEK