SOLSTOL, Triconfort, Frankrike, 1900-talets andra hälft.

Målad glasfiber. Ställbar. Lösa blå plymåer. På hjul baktill. Längd ca 170 cm. Bredd ca 67 cm.

Färgbortfall. Slitage.

Klubbat pris
1 100
104
119
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
18 jun 2018 11:37
1 100 SEK
17 jun 2018 19:23
1 000 SEK
17 jun 2018 19:23
950 SEK
17 jun 2018 19:23
900 SEK
17 jun 2018 19:22
850 SEK
17 jun 2018 19:22
800 SEK
13 jun 2018 22:21
705 SEK
13 jun 2018 22:21
655 SEK
11 jun 2018 22:46
605 SEK
11 jun 2018 22:46
555 SEK
11 jun 2018 21:36
300 SEK