Madeleine Pyk – en samling F769

TRÄDGÅRDSSTOLAR MED BORD, järn, 1900-tal.

Blåmålade. Hopfällbara. Sitthöjd ca 46 cm. Bord, diameter 60 cm. Höjd 73 cm.

Saknas ribbor Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall.

Klubbat pris
300
28
33
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
17 jun 2018 18:26
300 SEK