TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, 1900-talets första hälft

Bord med fyra stolar. Målat smidesjärn samt sits och bordsskiva i målat trä. Sitthöjd ca 46 cm. Bordets längd 102, bredd 70, höjd 74 cm

Slitage. Märken. Färgbortfall. Torrsprickor.

Klubbat pris
3 400
300
313
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
18 jun 2018 12:42
3 400 SEK
18 jun 2018 12:30
3 200 SEK
17 jun 2018 22:18
3 000 SEK
17 jun 2018 18:42
1 050 SEK
13 jun 2018 22:21
700 SEK
13 jun 2018 15:57
600 SEK
13 jun 2018 15:43
300 SEK