TRÄDGÅRDSGRUPP, 4+1 st, "Royal"

Stomme av teak. Hopfällbara. Bord, diameter 120 cm. Höjd 73 cm. Sitthöjd ca 44 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Enligt uppgift inköpt på Magasin i Köpenhamn 1980/90-tal.

Klubbat pris
5 650
499
520
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
19 jun 2018 16:10
5 650 SEK
19 jun 2018 16:10
5 500 SEK
18 jun 2018 17:56
5 400 SEK
18 jun 2018 17:56
5 200 SEK
16 jun 2018 0:10
5 000 SEK
15 jun 2018 21:05
2 450 SEK
13 jun 2018 22:57
1 200 SEK
12 jun 2018 19:53
300 SEK