KITTLAR, 2 st, koppar, 1800-tal.

Lösa på senare stålben. Med hänklar. Diameter mynning ca 36 - 54 cm. Höjd inkl. ben och hänklar 43 - 52 cm.

Bruksskick med slitage. Anlupna.

Klubbat pris
650
57
60
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
23 jun 2018 22:00
650 SEK
23 jun 2018 22:00
600 SEK
20 jun 2018 19:10
450 SEK
20 jun 2018 19:10
400 SEK
17 jun 2018 21:48
350 SEK
15 jun 2018 17:13
300 SEK