ARMBAND

ARMBAND

18K guld, längd 20 cm, vikt 22 g. Stämplat GA Dahlgren, Malmö 1907. Berlock i låghaltig guld. Jugend.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
5 000
485
554
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
26 jul 2018 21:20
5 000 SEK
23 jul 2018 0:14
4 600 SEK
19 jul 2018 13:40
4 400 SEK
16 jul 2018 7:52
2 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13