ÖRHÄNGEN

ÖRHÄNGEN

med jadeit och och rosenslipade diamanter, 18K guld, längd ca 3 cm, total vikt 4 g. Snurrebussar i förgyllt silver.

Brusslitage

Klubbat pris
4 900
432
451
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
14
25 jul 2018 21:20
4 900 SEK
11
22 jul 2018 12:05
4 700 SEK
13
22 jul 2018 12:05
4 500 SEK
11
22 jul 2018 12:05
4 500 SEK
13
22 jul 2018 12:03
4 300 SEK
11
22 jul 2018 12:03
4 100 SEK
11
21 jul 2018 10:32
3 900 SEK
12
21 jul 2018 10:17
3 700 SEK
11
21 jul 2018 10:17
3 600 SEK
11
20 jul 2018 9:30
3 500 SEK
10
19 jul 2018 11:29
3 300 SEK
9
19 jul 2018 9:35
3 100 SEK
19 jul 2018 9:30
2 900 SEK
8
19 jul 2018 9:12
2 700 SEK
19 jul 2018 9:12
2 500 SEK
8
19 jul 2018 9:12
2 400 SEK
19 jul 2018 8:07
2 200 SEK
16 jul 2018 22:58
2 000 SEK
16 jul 2018 17:50
1 800 SEK
16 jul 2018 17:36
1 200 SEK
16 jul 2018 12:07
1 000 SEK
16 jul 2018 10:00
900 SEK
16 jul 2018 7:11
300 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20