ARMBAND

ARMBAND

18K guld, fantasilänk, längd 21 cm, 25 g. Med italienska stämplar.

Bruksslitage,

Klubbat pris
7 600
666
693
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
26 jul 2018 22:46
7 600 SEK
8
26 jul 2018 22:13
7 400 SEK
26 jul 2018 9:30
7 200 SEK
26 jul 2018 6:35
7 000 SEK
24 jul 2018 17:26
6 800 SEK
21 jul 2018 0:47
6 400 SEK
19 jul 2018 8:39
6 200 SEK
18 jul 2018 22:27
2 400 SEK
17 jul 2018 23:25
550 SEK
16 jul 2018 21:43
500 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20