KJELL ENGMAN, skulptur, glas, Kosta Boda, signerad, unik.

Figur med polykrom yta, delvis slipad med innesluten infärgad vridning och bubblor. Märkt "8 Kenun 9892 by Kosta Boda Kjell Engman UNIQUE". Höjd 60,5 cm.

Obetydligt slitage. Något nagg / avslag i yta.

Klubbat pris
15 510
1 352
1 415
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
8
17 jun 2018 21:55
15 510 SEK
10
17 jun 2018 21:52
15 010 SEK
9
17 jun 2018 21:52
15 000 SEK
9
17 jun 2018 21:23
14 500 SEK
8
17 jun 2018 21:21
14 000 SEK
9
17 jun 2018 21:21
13 500 SEK
8
17 jun 2018 21:20
12 000 SEK
9
17 jun 2018 21:20
11 500 SEK
8
17 jun 2018 21:20
9 400 SEK
9
17 jun 2018 21:20
9 200 SEK
8
16 jun 2018 2:10
8 200 SEK
14 jun 2018 9:03
8 000 SEK
13 jun 2018 12:00
7 200 SEK
11 jun 2018 20:29
7 000 SEK
9 jun 2018 18:13
6 000 SEK
9 jun 2018 16:42
2 500 SEK
8 jun 2018 19:57
1 600 SEK
8 jun 2018 13:15
1 500 SEK
7 jun 2018 15:18
1 000 SEK