Erika Lagerbielke

(Sverige, Född 1960)
Erika Lagerbielke
(Sverige, Född 1960)

ERIKA LAGERBIELKE, vas, glas, Orrefors studio, signerad.

Klarglas med grön- och blåtonat glas invändigt. Numrerad 977977 samt 11-20. Höjd ca 16 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
3 200
281
299
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
17 jun 2018 21:58
3 200 SEK
8
17 jun 2018 21:23
3 000 SEK
17 jun 2018 21:23
2 900 SEK
8
17 jun 2018 15:13
2 700 SEK
17 jun 2018 15:13
2 500 SEK
17 jun 2018 14:13
2 450 SEK
17 jun 2018 1:26
2 250 SEK
17 jun 2018 1:26
2 215 SEK
17 jun 2018 1:16
2 050 SEK
17 jun 2018 1:16
1 950 SEK
10 jun 2018 19:41
1 850 SEK
10 jun 2018 19:41
1 750 SEK
7 jun 2018 23:12
1 616 SEK
7 jun 2018 21:47
1 516 SEK
7 jun 2018 21:47
1 500 SEK
7 jun 2018 17:57
1 211 SEK
7 jun 2018 17:57
1 111 SEK
7 jun 2018 17:00
1 100 SEK
7 jun 2018 17:00
1 000 SEK
7 jun 2018 17:00
938 SEK
7 jun 2018 17:00
888 SEK
7 jun 2018 17:00
605 SEK
7 jun 2018 17:00
555 SEK
7 jun 2018 16:56
300 SEK

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

219. Lars Holmström, takarmatur, Swedish Grace, Arvika 1920-30-tal.
Utropspris
25 000 - 35 000 SEK
Budhistorik
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
42 000 SEK