Erika Lagerbielke

(Sverige, Född 1960)
Erika Lagerbielke
(Sverige, Född 1960)

ERIKA LAGERBIELKE, vas, glas, Orrefors studio, signerad.

Klarglas med grön- och blåtonat glas invändigt. Numrerad 977977 samt 11-20. Höjd ca 16 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
3 200
282
295
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
17 jun 2018 21:58
3 200 SEK
8
17 jun 2018 21:23
3 000 SEK
17 jun 2018 21:23
2 900 SEK
8
17 jun 2018 15:13
2 700 SEK
17 jun 2018 15:13
2 500 SEK
17 jun 2018 14:13
2 450 SEK
17 jun 2018 1:26
2 250 SEK
17 jun 2018 1:26
2 215 SEK
17 jun 2018 1:16
2 050 SEK
17 jun 2018 1:16
1 950 SEK
10 jun 2018 19:41
1 850 SEK
10 jun 2018 19:41
1 750 SEK
7 jun 2018 23:12
1 616 SEK
7 jun 2018 21:47
1 516 SEK
7 jun 2018 21:47
1 500 SEK
7 jun 2018 17:57
1 211 SEK
7 jun 2018 17:57
1 111 SEK
7 jun 2018 17:00
1 100 SEK
7 jun 2018 17:00
1 000 SEK
7 jun 2018 17:00
938 SEK
7 jun 2018 17:00
888 SEK
7 jun 2018 17:00
605 SEK
7 jun 2018 17:00
555 SEK
7 jun 2018 16:56
300 SEK